Hikvision DS-U02 Webkamera Black
30 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Hikvision
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DS-U02 (3.6MM)
Video:Full HD, Mic, USB 2.0, Rögzített fókusz, Fotó:2Mp
| Videó felbontás | Full HD |
| Fotó felbontás | 2 Mp |
| Mikrofon | Igen |
| Csatolófelület | USB 2.0 |
| Fókusz | Rögzített fókusz |
| Gyártó | Hikvision |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.1 lux |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Day/Night | színes |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 3.6000 mm |
| Vízszintes látószög | 86.0000 ° |
| Függőleges látószög | 55.0000 ° |
| Foglalat | M8 |
| Kimeneti csatlakozók | USB 2.0 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Tápellátás | 5 VDC (USB) |
| Fogyasztás | 1.2 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +45°C |
