XFX RX7700 XT Speedster SWFT 210 Core Edition Videokártya
184 050 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: XFX
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: RX-77TSWFTFP
AMD, RX 7000 Series, PCIE, 12GB, GDDR6, 192bit, GPU:2544MHz, RAM:18000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | RX 7000 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 12 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| Maximum GPU órajel | 2544 MHz |
| Maximum RAM órajel | 18000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | XFX |
| GAMER | Igen |
