PowerColor RX9070 XT 16GB DDR6 Reaper Videokártya
302 320 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: PowerColor
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RX9070XT 16G-A
AMD, RX 9000 Series, PCIE, 16GB, GDDR6, 256bit, GPU:2400MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | RX 9000 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2400 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | PowerColor |
| GAMER | Igen |
