PowerColor RX 7600 8GB DDR6 Fighter Videokártya
114 140 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: PowerColor
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RX7600 8G-F
AMD, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:2655MHz, RAM:18000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | AMD |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2655 MHz |
| Maximum RAM órajel | 18000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | PowerColor |
