Palit GeForce RTX5050 8GB DDR6 Dual OC Videokártya
126 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Palit
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NE65050S19P1-GB2070D
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:2647MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2647 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Palit |
