Msi RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC PLUS Videokártya
234 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC PLUS
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 128bit, GPU:2617MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2617 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Msi |
| GAMER | Igen |
