Inno3D GeForce RTX5070 Ti 16GB GDDR7 X3 OC Videokártya
360 180 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Inno3D
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: N507T3-16D7X-176068N
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 16GB, GDDR7, 256bit, GPU:2482MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2482 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Inno3D |
| Típus | Igen |
