Gigabyte RX9060 XT GAMING 16G Videokártya
185 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GV-R9060XTGAMING-16GD
AMD, RX 9000 Series, PCIE, 16GB, GDDR6, 128bit, GPU:3130MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 2xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | RX 9000 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 3130 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 2 db |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Gigabyte |
