Gigabyte RTX5060 EAGLE OC 8G Videokártya
131 100 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GV-N5060EAGLE OC-8GD
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 8GB, GDDR7, 128bit, GPU:2550MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Maximum GPU órajel | 2550 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Gigabyte |
| Típus | Igen |
