Gigabyte PRO R9700 AI TOP 32G Videokártya
593 460 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GV-R9700AI TOP-32GD
AMD, AI PRO R9000, PCIE, 32GB, GDDR6, 256bit, GPU:2920MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | AMD |
| AMD GPUs | AI PRO R9000 |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 32 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
| Maximum GPU órajel | 2920 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Gigabyte |
