BlackBird GeForce GT730 4GB DDR3 Videokártya
23 590 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: BlackBird
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: BH1565
nVidia, 700 Series, PCIE, 4GB, GDDR3, 64bit, GPU:700MHz, RAM:1333MHz, Aktív hűtés, VGA, 1xDVI, 1xHDMI
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | 700 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típus | GDDR3 |
| Memória sávszélesség | 64 bit |
| Maximum GPU órajel | 700 MHz |
| Maximum RAM órajel | 1333 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| DSUB | Igen |
| DVI | 1 db |
| Gyártó | BlackBird |
