Biostar GeForce GT730 4GB DDR3 Videokártya
34 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Biostar
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VN7313TG46
nVidia, 700 Series, PCIE, 4GB, GDDR3, 64bit, GPU:902MHz, RAM:1334MHz, Passzív hűtés, LP, VGA, 4xHDMI
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | 700 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típus | GDDR3 |
| Memória sávszélesség | 64 bit |
| Maximum GPU órajel | 902 MHz |
| Maximum RAM órajel | 1334 MHz |
| Hűtés | Passzív hűtés |
| Low Profile | Igen |
| HDMI | 4 db |
| SLI | Nem |
| Gyártó | Biostar |
