Asus PRIME-RTX5070-O12G-WHITE Videokártya
318 130 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90YV0M19-M0NA00
nVidia, RTX 50 Series, PCIE, 12GB, GDDR7, 192bit, GPU:2557MHz, RAM:28000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | nVidia |
| Nvidia GPUs | RTX 50 Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 12 GB |
| Memória típus | GDDR7 |
| Memória sávszélesség | 192 bit |
| Maximum GPU órajel | 2557 MHz |
| Maximum RAM órajel | 28000 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | Asus |
| Típus | Igen |
