Asus DUAL-RTX3050-O8G-V2 Videokártya
116 480 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DUAL-RTX3050-O8G-V2
nVidia, RTX 30 Series, PCIE, 8GB, GDDR6, 128bit, GPU:1852MHz, RAM:14000MHz, Aktív hűtés, 1xDVI, 1xHDMI, 1xDisplayPort, RGB
| Chip gyártó | nVidia |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 1852 MHz |
| Maximum RAM órajel | 14000 MHz |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 128 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| DVI | 1 db |
| Gyártó | Asus |
| Nvidia GPUs | RTX 30 Series |
