ASRock RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC Videokártya
418 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: RX7900XTX PG 24GO
AMD, RX 7000 Series, PCIE, 24GB, GDDR6, 384bit, GPU:2455MHz, RAM:20000MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 3xDisplayPort, Gamer
| Chip gyártó | AMD |
| Csatolófelület | PCIE |
| Maximum GPU órajel | 2455 MHz |
| Maximum RAM órajel | 20000 MHz |
| Memória mérete | 24 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 384 bit |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| DSUB | Nem |
| HDMI | 1 db |
| DisplayPort | 3 db |
| Gyártó | ASRock |
| AMD GPUs | RX 7000 Series |
| GAMER | Igen |
