ASRock Intel Arc A310 Low Profile 4GB Videokártya
45 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90-G4NZZ-00UANF
Intel, Intel Arc A Series, PCIE, 4GB, GDDR6, 96bit, GPU:2000MHz, RAM:15500MHz, Aktív hűtés, 1xHDMI, 1xDisplayPort
| Chip gyártó | Intel |
| Intel GPUs | Intel Arc A Series |
| Csatolófelület | PCIE |
| Memória mérete | 4 GB |
| Memória típus | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 96 bit |
| Maximum GPU órajel | 2000 MHz |
| Maximum RAM órajel | 15500 MHz |
| Hűtés | Aktív hűtés |
| Low Profile | Nem |
| HDMI | 1 db |
| Gyártó | ASRock |
