natec Ribera Wall Charger White
2 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: natec
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NUC-2057
Adapter, 1xUSB-A, 5V/12V, 3A, 18W, QC, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 18 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | natec |
