
natec Ribera Gan Wall Charger White
8 530 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: natec
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NUC-2144
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3,25A, 65W, PD, White
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3,25 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | natec |