Xiaomi 33W Charging Combo (Type-A) Wall Charger White
7 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Xiaomi
- Garancia: 6 hónap garancia
- Cikkszám: BHR6039EU
Hálózati töltő, 1xUSB-A, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/11V/12V/20V, 3A, 33W, White
| Típus | Adapter |
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 33 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/11V/12V/20 V |
| Gyártó | Xiaomi |
