Xiaomi 33W Charging Combo (Type-A) EU White
4 970 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Xiaomi
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: BHR9956EU
Hálózati töltő, 1xUSB-A, 5V/9V/12V/20V, 3A, 33W, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 33 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Xiaomi |
