Verbatim 35W 2-Port GaN Wall Charger Black
7 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 32200
Adapter, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/10V/12V/15V/20V, 3A, 35W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/10V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 35 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Verbatim |
