Port Designs GaN2 PD 35W Wall Charger with 2M USB-C cable Black
11 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 902035PEU
Hálózati töltő, 2xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 35W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 35 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Port Designs |
