Port Designs GaN2 PD 100W Wall Charger with 2M USB-C cable Black
28 100 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 902100PEU
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 5A, 100W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 100 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Port Designs |
