Port Designs GaN² wall charger 140W PD 3.1 OLED screen with 2M USB-C cable
35 310 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 902140PEU
Hálózati töltő, 1xUSB-A, 2xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V/28V, 5A, 140W, QC, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20V/28 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 140 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Port Designs |
