Kingston HyperX ChargePlay Base Black
19 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: HX-CPBS-C
Wireless töltő, 5V, 3A, 15W, Black
| Típus | Töltő |
| Típus | Wireless töltő |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Kingston |
15 wattos QI töltő akár egyszerre 2 eszköz számára is. A fejhallgató, egér és mobil eszköz nem a csomag része, csak illusztráció.
