Intenso W40CC GaN Power Adapter, White
5 620 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Intenso
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 7804012
Adapter, 2xUSB-C, 5V/9V/12V/15V/20V, 3A, 40W, QC, PD, White
| Gyártó | Intenso |
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 40 W |
| QC | Igen |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Áramerőssség | 3 A |
| Bluetooth | Nem |
