Hama Quick Charge 3.0 Fast Charger for Car 19.5W Black
4 100 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 00201633
Autós töltő, 1xUSB-A, 3,6V/6,5V/9V/12V, 3A, 19,5W, QC, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 3,6V/6,5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 19,5 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
- Maximális kompatibilitás: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 univerzálisan használható, így okostelefonokhoz, táblagépekhez és tápegységekhez egyaránt alkalmas
- Intelligens chipkészlet a biztonságos töltéshez: túlterhelés, túláram és rövidzárlat elleni védelem, IC hőmérséklet-védelemmel
- Az optimalizált töltési folyamat kíméli az akkumulátort, így meghosszabbítja annak élettartamát
- A csatlakoztatott eszközök automatikusan felismerésre kerülnek és optimálisan feltöltődnek
- Kisméretű és könnyű töltő a szivargyújtó aljzathoz
- Maximális kimeneti teljesítmény: 19,5 Watt
- Visszafelé kompatibilis a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 technológia minden verziójával
- Bemeneti feszültségtartomány: 12-24 V
