Hama QI-FC10 Wireless Charger + QC 3.0, 10W Black
9 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00201688
Wireless töltő, 1xUSB-A, 5V/9V, 2A, 10W, QC, Black
| Típus | Wireless töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Max. teljesítmény | 10 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
- Univerzális vezeték nélküli töltőpad okostelefonok töltése Qi technológiával
- QC kompatibilis gyorstöltőfej mellékelve
- A készülékre optimalizált töltési folyamat, amely garantálja a maximális töltési sebességet
- Az optimalizált töltési folyamat kíméli az akkumulátort, ezzel meghosszabbítva élettartamát
- Kiváló minőségű és erős fémház, stílusos megjelenés
- A LED funkció jelzőfénye információt nyújt az eszköz állapotáról
- A töltés automatikusan elindul, miután az okostelefont az állomásra helyezték
- Micro-USB töltő kábellel
- Szín: Fekete
- Bemeneti feszültség : Max. bemeneti áram 1 5 V / 2 A
- Bemeneti feszültség 2: Max. bemeneti áram 2 9 V / 1,67 A
- Max. kimeneti teljesítmény: 10 W
- Csatlakozás: Micro USB aljzat
- Átmérő: 101,5 mm
- Magasság: 6,6 mm
- Súly: 54 g
