Hama Hálozati töltő White
3 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 00201645
Adapter, 1xUSB-A, 5V, 1,2A, 6W, White
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 6 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 1,2 A |
| Gyártó | Hama |
