Hama Fast Car Charger with USB-C Charging Cable 19,5W 1,5m Black
5 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00201615
Autós töltő, 1xUSB-A, 9V/12V, 3A, 19,5W, QC, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 19,5 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
