Hama 12W USB-C Car Charger Black
4 130 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00201609
Autós töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 5V, 2,4A, 12W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 2,4 A |
| Max. teljesítmény | 12 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Hama |
Használd ki az utat az irodába, az edzésre vagy a következő találkozóra, hogyfeltöltsd a mobilodat! Csak csatlakoztasd ezt az autós töltőt a szivargyújtóhoz,és máris feltöltődnek a mobilod, a táblagéped és a többi eszközöd – ígymindig teljes kapacitású akkumulátorokkal rendelkezel, még útközben is.
