Gembird 3-port 65W GaN USB PowerDelivery fast charger Black
4 240 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-PDQC65-01-BK
Adapter, 1xUSB-A, 2xUSB-C, 5V/9V/12/15/20V, 3A, 65W, QC, PD, Black
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12/15/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
