Gembird 2-Port USB Car Fast Charger Black
1 380 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TA-UC-AC2PDQC38-CAR-01
Autós töltő, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 5V/9V/12V, 3A, 38W, QC, PD, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 38 W |
| QC | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Gembird |
TISZTA ERŐ
38 W teljesítmény az okostelefonhoz vagy iPhone-hoz
Gyorsabb töltés: tökéletes rövid utazásokhoz és ingázáshoz
Segít, hogy a telefon akkumulátora tele maradjon, miközben nagy energiaigényű zenei vagy navigációs alkalmazásokat használ.
38 W teljesítmény az okostelefonhoz vagy iPhone-hoz
Gyorsabb töltés: tökéletes rövid utazásokhoz és ingázáshoz
Segít, hogy a telefon akkumulátora tele maradjon, miközben nagy energiaigényű zenei vagy navigációs alkalmazásokat használ.
