Delight Mágneses vezeték nélküli töltőpad Type-C Gold
2 380 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: 55164B
Wireless töltő, 5V/9V, 2A, 18W, Gold
| Típus | Töltő |
| Típus | Wireless töltő |
| Kimeneti feszültség | 5V/9 V |
| Áramerőssség | 2 A |
| Max. teljesítmény | 18 W |
| QC | Nem |
| Szín | Gold |
| Gyártó | Delight |
Ennek szupervékony vezeték nélküli töltőpadnak a segítségével kényelmesen, kábelek csatlakoztatása nélkül feltöltheti mobil készülékeit. A készülékbe épített mágnesgyűrű segít a töltőpadot a megfelelő pozícióban tartani töltés közben (ha gyárilag a mágnesgyűrűvel kompatibilis készüléket szereténk tölteni). Sötét szobában a töltőkábel csatlakoztatása nem okoz gondot. Előnye, hogy a töltés közben érkezett hívásokat egyszerűen fogadhatja, csak emelje fel a telefonját a töltőpadról vagy akár a töltőbaddal együtt. Ideális választás lehet otthonra, irodába, hálószobába. Előfeltétel, hogy mobilkészülékének gyárilag rendelkeznie kell vezeték nélküli töltés funkcióval!
Elegáns, vékony kialakítás
Mágneses rögzítés (Előfeltétele a készülék speciális kialakítása)
Szilikon gyűrű a hátlap védelme érdekében
Kényelmes töltés
Kompatibilis a legtöbb új telefonnal
Beépített túlfeszültség, alacsony feszültség védelem
