Club3D Travel Charger 140 Watt GaN technology, Single port USB Type-C, Power Delivery(PD) 3.1 Support
48 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Club3D
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CAC-1914EU
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/12V/15V/20V/28V, 5A, 140W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20V/28 V |
| Áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 140 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Club3D |
