Belkin WCA012KQ1MBK-B6 BOOST Charge 25W USB-C Cable 1m Black
14 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WCA012KQ1MBK-B6
Hálózati töltő, 1xUSB-C, Kábel csatlakozó USB-C , 3V/5V/9VV, 2,77A, 25W, PD, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Adapter csatlakozó USB-C | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 3V/5V/9V V |
| Áramerőssség | 2,77 A |
| Max. teljesítmény | 25 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Belkin |
