Belkin BoostCharge Dual USB-C PD GaN Wall Charger 68W White
13 510 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WCH013vfWH
Adapter, 2xUSB-C, 5V, 65W, PD, White
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Max. teljesítmény | 68 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Max. teljesítmény | 65 W |
| PD | Igen |
| Gyártó | Belkin |
