Belkin Belkin USB-C 67W PD adapter White
20 040 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Belkin
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WCH020KQWH
Adapter, 2xUSB-C, 5V, 3A, 67W, PD, White
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 67 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Belkin |
Ez a töltő GaN technológiával rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy kis méretben 67 W teljesítményt nyújtson. A legtöbb laptop töltésére használható, ha egy portot használ, vagy két okostelefon egyidejű töltésére. Azoknak a szakembereknek, akik gyakran vannak úton, és csak egy töltőt szeretnének magukkal vinni olyan készülékekhez, mint a mobiltelefonok, laptopok, táblagépek, fejhallgatók és Apple Watch-ok, ideális ez a könnyű, könnyen tárolható modell. Két USB-C portjával minden igényt kielégít.
