Baseus USB Quick Charger 3.0 24W White
2 820 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: CCALL-BX02
Adapter, 1xUSB-A, 3,6V/8V/12V, 3A, 24W, QC, White
| Típus | Adapter |
| Max. teljesítmény | 24 W |
| QC | Igen |
| PD | Nem |
| Szín | White |
| Kimeneti feszültség | 3,6V/8V/12 V |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Áramerőssség | 3 A |
| Gyártó | Baseus |
