Baseus Simple Mini4 Magnetic Wireless Charging Stand Titanium Gold
13 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: P10273300G21-00
Wireless töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 5V, 3A, 15W, Gold
| Típus | Wireless töltő |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| Szín | Gold |
| Gyártó | Baseus |
