Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable Type-C Cable 60W Black
6 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Baseus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: C00057800111-00
Autós töltő, 1xUSB-A, Kábel csatlakozó USB-C , 5V/9V/10V/12V/15V/20V, 3A, 60W, Black
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/10V/12V/15V/20 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Max. teljesítmény | 60 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Baseus |
