Akyga AK-TB-11 9V/1A 9W Black
2 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-TB-11
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó DC, 9V, 1A, 9W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | DC |
| Kimeneti feszültség | 9 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 9 W |
| QC | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga® AK-TB-11 hálózati adapter megbízható áramforrás. Sokoldalúságát a népszerű 5,5 x 2,1 mm-es csatlakozónak és a 9 V / 1 A tápellátási paramétereknek köszönheti. Ezek a paraméterek gyakran megtalálhatók sok, naponta használt eszközben.
Ide tartoznak többek között olyan hálózati berendezések, mint a modemek, switchek, TCP / IP kapuk és GSM. Ezenkívül az adapter rendelkezik egy 1,5 m-es kábellel, amely szabadságot biztosít a telepítéskor. A tápegység ráadásul biztonsági funkciókkal van felszerelve, amelyek biztosítják a biztonságos és stabil működést. Ez vonatkozik mind az árammal ellátott eszközökre, mind magára az áramforrásra.
