Akyga AK-CH-05 USB Adapter 100-240V/5V/3.1A 3USB
4 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-CH-05
Adapter, 3xUSB-A, 5V, 3,1A, 15W, White
| Típus | Hálózati töltő |
| Típus | Adapter |
| Adapter csatlakozó USB-A | 3 db |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3,1 A |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| QC | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga® AK-CH-05 egy univerzális USB-töltő, amely 3 USB-porttal rendelkezik, 15 W teljesítmény és 5 V / 3,1 A paraméterekkel, 110 ~ 240 V, 0,5 A, 50/60 Hz hálózati feszültséggel. Ez lehetővé teszi az okostelefonok, táblagépek, navigációs eszközök, hordozható akkumulátorok és más mobil eszközök gyors töltését USB porton keresztül.
Tartós ABS anyagból, fehér színben készítjük. A kicsi méret lehetővé teszi a kényelmes használatot és tárolást, ideális utazáshoz. Számos védő és biztonsági tanúsítvány garantálja a termék biztonságosságát. A töltő kompatibilis a legtöbb népszerű okostelefonnal.
