HP ProLiant DL380 Gen11
4 694 330 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: P71674-425
Rack, 1xCPU, Intel Xeon Silver 4510, 64GB, Foglalat:32db, 4800MHz, Max:8192GB, 2xHDD, 960GB, 8x2,5", SATA, 1xLAN, 600x998x273mm , 1xTápegység, 1000W
| Ház típusa | Rack |
| CPU száma | 1 |
| CPU típus | Intel Xeon Silver 4510 |
| Memória méret | 64 GB |
| Memória foglalat száma | 32 db |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| Max memória | 8192 GB |
| HDD/SSD száma | 2 |
| HDD/SSD mérete | 960 GB |
| HDD helyek száma 2,5" | 8 db |
| HDD csatlakozó | SATA |
| Optikai meghajtó | Nem |
| Méret | 600x998x273mm |
| Tápegység teljesítmény | 1000 W |
| Gyártó | HP |
