Zotac ZBOX Magnus One EU275070C Black
849 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Zotac
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: ZBOX-EU275070C-BE
Asztali számítógép, No OS, Intel Core Ultra 7-265, Intel Chipset, Memória nélkül, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 7.1, Nvidia GeForce RTX 4070 12GB, 4xUSB3.2, 4xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 270x249x126mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel500W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | Memória nélkül |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4070 12GB |
| USB3.2 | 4 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 270x249x126mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 500 W |
| Gyártó | Zotac |
