Lenovo V100q Eclipse Black
253 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 13GE000FHX
Asztali számítógép, DOS, Intel Core i3-N305, Intel SoC, 8 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, 2xUSB2.0, 3xUSB3.2, HDMI, DisplayPort, 183x179x47mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | DOS |
| Processzor | Intel Core i3-N305 |
| Chipset | Intel SoC |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 256GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 183x179x47mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
