
Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 Black
227 340 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 13G00012HX
Asztali számítógép, No OS, AMD Ryzen 5-220, AMD Chipset, 8 GB, 5600MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, AMD Radeon 740M Graphics, 2xUSB2.0, 4xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 336x275x89mm, Black, Teljesítmény felvétel200W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | AMD Ryzen 5-220 |
| Chipset | AMD Chipset |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 336x275x89mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 200 W |
| Gyártó | Lenovo |