Lenovo ThinkCentre Neo 50s Gen 4 Black
367 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 12JF001BHX
Asztali számítógép, Windows 11 Pro, Intel Core i3-13100, Intel B660, 16 GB, 3200MHz, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics 730, 2xUSB2.0, 4xUSB3.2, 1xUSB Type-C, VGA, HDMI, DisplayPort, Kártyaolvasó, 100x308x275mm, Black, Optikai meghajtó, Teljesítmény felvétel180W
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core i3-13100 |
| Chipset | Intel B660 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics 730 |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| VGA | Igen |
| Fizikai méret | 100x308x275mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 180 W |
| Gyártó | Lenovo |
