Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6 Black
467 520 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 12YH000CHX
Asztali számítógép, No OS, Intel Core Ultra 7-265, Intel Q870, 8 GB, 2933MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 8xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 145x296x346mm, Black, Bluetooth
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Q870 |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 2933 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB3.2 | 8 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 145x296x346mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
