Lenovo LOQ Tower Eclipse Black
686 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 91DF0086HG
Asztali számítógép, No OS, AMD Ryzen 7-8745HX, AMD Chipset, 32 GB, 5200MHz, Gigabit, 7.1, SSD 1024GB, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, 4xUSB2.0, 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, 437x404x205mm, Black, RGB, Gamer
| Típus | Asztali számítógép |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | AMD Ryzen 7-8745HX |
| Chipset | AMD Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 5200 MHz |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 1024GB |
| VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| USB2.0 | 4 db |
| USB3.2 | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | Igen |
| Fizikai méret | 437x404x205mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
